Plechové garáže

Item added to cart View Cart Checkout

PONUKA

Ponúkame  garáže  rôznych veľkosti v pozinku  a možnosť výberu  z /30 farebných odtieňov Ral (lesk ) Btx (mat).Farebné trapézové plechy  nemalujeme ale  objednávame   priamo z výroby .Vyrábame kvalitné plechové garáže pre jedno alebo viac áut,koterce,prístrešky,radové garáže, skladové haly ,prístrešky pre poľnohospodárske   a záhradné stroje.

Štandardný rozmer obľúbenej plechovej garáže

Štandardný rozmer obľúbenej plechového garáže  je 3×5 (šírka 3m x dĺžka 5m ).Veľmi populárne sú aj veľkosti 4×6 Exclusive /zlatý dub, tmavý orech /ktoré sú  imitáciou dreva a ladia  ku každému  domu  a do každého priestoru. Vyrábame  garáže plechové aj podľa veľkosti a požiadaviek  klienta.EUROSTAL vyhovie všetkým potrebám svojim zákazníkom . Ich spokojnosť je našou hlavnou prioritou.

Plechové garáže  sú jedným s obľúbeným riešením

Garáže  plechovésú jedným s obľúbeným riešením   nielen kvôli cene ale aj z dôvodu  montáže a funkčnosti .EUROSTAL poskytuje praktické riešenie ,rýchle spracovanie objednávky a dodanie priamo k zákazníkovi. Venujeme  pozornosť každému riešeniu prispôsobené požiadavkám každého klienta a preto naša  ponuka je široká a flexibilná .Naša firma ponúka bezplatnú dopravu a montáž po celej  Slovenskej republike .Pri doručení Vašej objednávky na určenú adresu  doporučujeme  zadať Vaše GPS /popis v kontakte /  ktoré nám  veľmi pomôže včas doručiť Vašu garáž.