Gruszów 212, 32-414 Gruszów, Polska

Príslušenstvo za príplatok

Zlepšite funkčnosť vybraného modelu
Vylepšite si garáž
Pri objednávke plechovej garáže sa oplatí zvážiť dokúpenie doplnkového príslušenstva, vďaka ktorému bude garáž nielen estetickejšia, ale predovšetkým praktickejšia.


Brána dvojkrídlová:

Brána je neoddeliteľným prvkom každej garáže a dvojkrídlovú bránu montujeme štandardne.

 


Zámok FAB s kľučkou:

Štandardne majú všetky brány a dvere zámok na dva kľúče bez kľučky. Ak už vyberáte dvojkrídlovú bránu alebo potrebujete dodatočné dvere, je potrebné mať tento zámok.

 


Brána výklopná:

Brána, ktorá je najobľúbenejšia pre svoj komfort a vzhľad.Výklopné brány ponúkame v štandardnom lichobežníku, aké inštalujeme na steny, a širokom lichobežníku. Trapézové brány “široký panel” ponúkame vo zvislej orientácii plechu (dostupné len v našej ponuke, originál hollywoodska brána) a vodorovnej orientácii. Výklopné brány, široký panel v horizontálnej orientácii, najobľúbenejšie.

 


Automatický pohon na bránu:

Pri výbere výklopných brán odporúčame automatizovať.Ponúkame automat renomovanej spoločnosti CAME s ideálnymi parametrami pre obsluhu našich brán.

 • Model: V 6000
 • 24 V DC riadiaca elektronika
 • Maximálna ťažná sila 500 N
 • 2 diaľkové ovládače pre jeden stroj v súprave.

* k automatickým bránam odporúčame inštalovať prídavné dvere, ktoré okrem toho, že sú pohodlné (bránu nemusíte zakaždým otvárať), umožňujú prístup do garáže v prípade výpadku prúdu


Dodatočné dvere:

Nie je potrebné otvárať bránu zakaždým, keď sa chceme dostať do garáže.Nainštalujte dvere (štandardne 90 cm široké a 200 cm vysoké), nevyhnutne so zámkom FAB.

 


Okná:

Okná ponúkame v troch veľkostiach:

 • 60x40cm
 • 80x50cm
 • 100x50cm

a päť farieb:

 • Biela
 • Hnedá
 • Grafit
 • Tmavý orech
 • Zlatý dub

Okná sú jedným zo základných a najobľúbenejších prvkov inštalovaných v našich konštrukciách. Okrem vzhľadu výrazne zlepšujú cirkuláciu vzduchu v plechových garážach a samozrejme po zatvorení brán poskytujú prirodzené svetlo. Ide o najkvalitnejšie sklápacie PVC okná pre použitie v prístavbách.


Antikondenzačná fólia:

Počas nepriaznivého jesenného a zimného počasia môže dôjsť ku kondenzácii vody vo vnútri garáže, na streche. Výklopné okná vďaka zlepšeniu cirkulácie vzduchu určite pomôžu pri riešení tohto problému, ale prípadný problém určite vyrieši použitie filcovej antikondenzačnej vrstvy, nanesenej na strešnú krytinu už vo výrobnom procese.


Oplechovanie rohov:

Je to nevyhnutný prvok pre každého, kto oceňuje estetické hodnoty.

 


Nity vo farbe plechu:

Prvok, ktorý výrazne zlepšuje vzhľad garáží z akrylátového plechu vo farbách lesklej alebo matnej palety. Štandardné nitovanie v striebornej farbe na podklade, najmä tmavšie farby, môže byť veľmi výrazné a nemusí sa páčiť. Odporúčame použiť nity vo farbe garáže. * v prípade garáží z plechu imitujúceho drevo sú nity vždy v rovnakej farbe.

 


Odkvapový systém:

Tento systém umožňuje kontrolovať vodu stekajúcu zo strechy počas dažďa.Túto vodu je možné úspešne odviesť do kanalizácie alebo nádrží na dažďovú vodu.

 


Pozinkovaná konštrukcia:

Garáže sú modulové. Konštrukcia jednotlivých častí je zvarená z profilov vybraných podľa modelu.Aby boli moduly chránené proti korózii, sú moduly lakované ponorením do špeciálnej vane. Oveľa lepším, odolnejším spôsobom antikoróznej ochrany je ochrana predtým zváraných prvkov v procese zinkovania. Táto služba je dodatočne spoplatnená, ale pozinkovaná konštrukcia bude slúžiť dlhé roky bez nájazdov korózie.

 


Konštrukcia z uzavretého profilu jakel:

Celú konštrukciu je možné vyrobiť aj z vhodne zvolených uzavretých profilov.Kombinácia konštrukcie uzavretého profilu s pozinkovaním je už večná 😊

 


Plech na stenách vodorovne:

Plech na stenách usporiadaný vodorovne je ďalším prvkom, ktorý rozhodne zlepšuje vzhľad. V tomto prípade sa mení celá konštrukcia steny-konštrukcia z uzavretých profilu jakel, čo má za následok vyššie náklady, no veríme, že to rozhodne stojí za to!